30 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг Електронні змісти книг
Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг

Книги та журнали, що надійшли до бібліотеки ПУЕТ за останній час.Модельні правові акти: теорія та практика реалізації PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 травня 2020, 07:55

Модельні правові акти: теорія та практика реалізації

Петришин О. В., Колодій О. А.

Модельні правові акти: теорія та практика реалізації: [монографія] / О. В. Петришин, О. А. Колодій. – К.: Алерта, 2016. – 204 с.

ISBN 978-617-566-369-1

У монографії розглянуто існуючі вітчизняні та зарубіжні наукові праці з даної проблеми. Проаналізовано історію виникнення модельних правових актів та їх правову формалізацію на різних етапах історичного розвитку.

Розглянуто вже існуючу та обґрунтовано власну методологію дослідження. На основі розуміння категорії «модель» сформульовано власне визначення модельного правового, модельного нормативно-правового, модельного нормативно-правового законодавчого, модельного нормативно-правового підзаконного, модельного праворекомендаційного актів, виокремлені ознаки даних актів, їх сутність та класифікація. Запропонована власна теорія утворення та реалізації модельних правових актів.

 
Звичаєве право українців у наукових дослідженнях 1920-х–початку 1930-х років PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 15:01

Звичаєве право українців у наукових дослідженнях 1920-х–початку 1930-х років

Крикун Ю. С.

Звичаєве право українців у наукових дослідженнях 1920-х–початку 1930-х років / Юлія Крикун. – К.: Дуліби, 2016. – 200 с.

ISBN 978-617-7310-04-3

Монографія присвячена дослідженню звичаєвого права українців у науковому доробку вчених 1920-х – початку 1930-х років. Висвітлено питання реконструкції окремих давніх звичаїв, процеси трансформації у сімейній і карній звичаєво-правових культурах українців та становлення нових форм побуту, які так ретельно вивчала когорта науковців у системі Української академії наук та в українській діаспорі. Їхні наукові здобутки, методи, підходи і великий професійний досвід важливі для розвитку сучасної історії та етнології.

Розрахована на широке коло науковців, аспірантів, студентів, усіх, хто цікавиться дослідженням звичаєвого права України.

 
Практикум з теорії та практики перекладу PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 14:23

Практикум з теорії та практики перекладу

Скребкова-Пабат М. А.

Практикум з теорії та практики перекладу : навчальний посібник. – Львів: «Новий Світ-2000». 2016. – 482 с.

ISBN 978-966-418-286-4

У навчальному посібнику висвітлюється широке коло питань практики перекладу та відтворення мовних одиниць і явищ лексикологічного і граматичного аспектів української та англійської мови.

Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів. які спеціалізуються на фаховій підготовці перекладачів, викладачів та вчителів англійської мови.

Матеріал навчального посібника концентрує у собі різні види перекладу, що суттєво спрощує процес навчання та надає можливість навчитися перекладати тексти різного характеру.

 
Звітність підприємств PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 13:46

Звітність підприємств

Петришин Л. П., Сиротюк Г. В.

Звітність підприємств: Навч. посіб. / Петришин Л. П., Сиротюк Г. В. /, Львів «Магнолія 2006», 2017. – 436 c.

ISBN 978-617-574-092-7 «Магнолія 2006»

У навчальному посібнику комплексно розглядаються нормативно-правові теоретичні та практичні основи звітності, склад і структура фінансової та статистичної звітності підприємств. Відповідно до чинного законодавства описані методологія і методика складання окремих форм звітності, вимоги і принципи їх заповнення, подання та оприлюднення. На конкретних прикладах висвітлені теоретичні і прикладні основи відображення в бухгалтерському обліку та звітності різних господарських операцій.

Призначено для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації економічних спеціальностей, слухачів інститутів та факультетів післядипломної освіти, викладачів, бухгалтерів-практиків, усіх, хто цікавиться проблемами обліку та звітності.

 
Похідні фінансові інструменти: функціональні механізми та суперечності використання в Україні PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 11:05

Похідні фінансові інструменти: функціональні механізми та суперечності використання в Україні

Солодка О. О. Похідні фінансові інструменти: функціональні механізми та суперечності використання в Україні : монографія / Солодка О. О. – Київ : Кондор-Видавництво, 2016. – 432 c.

ISBN 978-617-7458-21-9

Монографію присвячено дослідженню функціональних механізмів і суперечностей використання похідних фінансових інструментів в Україні. Композиційна структура наукової монографії містить: теоретичні аспекти використання похідних фінансових інструментів; концепцію мінімізації координаційних деструкцій в економіці України через функціональний механізм похідних фінансових інструментів; механізм функціонування ринку похідних фінансових інструментів України; структурні та функціональні аспекти обігу форвардних і ф’ючерсних контрактів; організацію та функціонування ринку опціонних контрактів; механізм функціонування і сфери застосування контрактів своп і кредитних деривативів; механізм оптимізації вибору базових активів похідних фінансових інструментів.

Монографія призначена для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів; враховує галузеві особливості підготовки фахівців спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»; охоплює коло професійних інтересів фахівців з фінансів і кредиту, корпоративного управління, управління активами, біржових операцій, Інтернет-трейдингу, ІТ-технологій строкового ринку, управління ризиками, фінансового моделювання, фінансового інжинірингу.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 275
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Маркетинговые войны
Йири Шерер. Техники креативности: как в 10 шагов найти, оценить и воплотить идею
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки