20 | 07 | 2019
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Антикризове управління підприємством PDF Друк e-mail
Середа, 05 червня 2019, 15:15

Антикризове управління підприємством

Антикризове управління підприємством: навчальний посібник/ [Портна О. В., Єршова Н. Ю., Юр'єва І. А.] ; Видавництво «Магнолія 2006», 2017. – 283 с

ISBN 978-617-574-095-8 «Магнолія 2006»

Навчальний посібник містить систему базових знань з теорії та практики антикризового управління підприємством, що застосовуються в нестандартних кризових і надзвичайних ситуаціях. Матеріал кожного розділу містить необхідні теоретичні відомості, завдання для самостійної роботи, формулювання типових задач.

Навчальний посібник призначено для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, для аспірантів та викладачів економічних спеціальностей, для керівників і спеціалістів підприємств, які прагнуть підвищити ефективність управлінської діяльності. Може бути корисним економістам широкого профілю.

 
ВІДВАГА І СТРАХ PDF Друк e-mail
Середа, 05 червня 2019, 15:11

ВІДВАГА І СТРАХ

Оля Гнатюк. ВІДВАГА І СТРАХ / Пер. з польської М. Боянівської. - К.: ДУХ І ЛІТЕРА, 2015. - 496 с з іл. (Сер. «БІБЛІОТЕКА СПРОТИВУ, БІБЛІОТЕКА НАДІЇ»).

ISBN 978-966-378-404-5

Життя в окупованому Львові описано з перспективи особистої історії. Головну увагу зосереджено на поведінці людей, що постали перед загрозою смерті. Однак незвичність оповіді, що спирається на щоденники, спогади, листи і навіть протоколи допитів, полягає не тільки в цьому. Йдеться про долю людей і водночас долю польської, української та єврейської інтелігенції, про складні стосунки між ними, про різні вияви солідарності та ворожості, в основі яких лежали відвага і страх. Читачеві запропоновано замислитися над тим, наскільки сучасні уявлення про Другу світову війну сформувалися під тиском національних наративів, що не залишали місця не тільки для інших наративів, а й для індивідуальних свідчень, якщо ті не вписувалися в панівний дискурс. Матриці національної історії стали тісними рамцями для історичних досліджень того періоду. Тож варто спробувати вийти поза ті межі.

Для культурологів, істориків, студентів гуманітарних спеціальностей та всіх читачів, зацікавлених проблематикою Другої світової війни.

 
Правове регулювання конкуренції в Європейському Союзі: теорія і практика PDF Друк e-mail
Середа, 05 червня 2019, 15:03

Правове регулювання конкуренції в Європейському Союзі: теорія і практика

Смирнова K.B.

Правове регулювання конкуренції в Європейському Союзі: теорія і практика : монографія / К.В. Смирнова. - 2-ге вид., доп. - Оде¬са : Фенікс, 2017. -490 с

ISBN 978-966-928-201-9

Досліджено основні аспекти правового регулювання конкуренції Євросоюзу. Проаналізовані еволюційні передумови та процеси становлення регулювання конкуренції в порівняльній динаміці. Проведений юридичний аналіз джерел правового регулювання політики конкуренції в європейському інтеграційному об'єднанні, висвітлено основні категорії антимонопольних угод (вертикальні та горизонтальні), досліджена картельна практика, визначено основні характеристики домінуючого становища та правове регулювання зловживання домінуючим становищем в Євросоюзі. Проаналізовано практику органів Євросоюзу щодо застосування антимонопольних норм до концентрації. Висвітлення всіх аспектів політики конкуренції базується на аналізі нормативних актів, рішень Суду ЄС та рішень органів Євросоюзу.

Для науковців, викладачів, студентів, аспірантів, слухачів вищих навчальних закладів, державних службовців та всіх фахівців у сфері міжнародного та європейського права.

УДК 341.174(4):346.545/546

 
Закупівлі у громадах PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 червня 2019, 14:20

Закупівлі у громадах

Закупівлі у громадах [Електронний ресурс] : посібник для розпорядників бюджетних коштів / Денис Селін, Тетяна Овчаренко ; за заг. ред. Ангела Бочі. – Київ : Глобал Ком'юнітіз, 2018. – 35 с. – Режим доступу: локальна мережа ПУЕТ.

За результатами комплексного оцінювання фінансового управління, що провела Програма DOBRE у співпраці з ТОВ «Техекономоптима» і ТОВ «КМТ-Консалт» у вересні 2017 – червні 2018 року у 50 громадах, які беруть участь у програмі, виявлено ряд проблем стосовно проведення закупівель. Мета оцінювання цього напрямку полягала у виявленні недоліків, вузьких місць та прогалин під час здійснення ОТГ процедур закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», а також напрацювання рекомендацій щодо виправлення можливих недоліків. Моніторинг та оцінка закупівель охоплював всі етапи процесу закупівель – від планування до виконання договорів про закупівлю, дотримання вимог прозорості, а також доброчесності: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій та запобігання корупційним діям і зловживанням. Даний посібник дає можливість отримати відповіді на основні проблемні питання за цими напрямки та рекомендації щодо покращення управління тендерними процедурами.

 
Vivat, Ukraina! Т. 1. Від Декларації про державний суверенітет України до Конституції України PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 червня 2019, 10:54

Vivat, Ukraina! Т. 1. Від Декларації про державний суверенітет України до Конституції України

Vivat, Ukraina! Від Декларації про державний суверенітет України до Конституції України / упоряд. В.І. Севастьянов – Т. 1. – К.: ТОВ «СІК ГРУП УКРАЇНА», 2015. – 816 с.

ISBN 978-617-7092-47-5

ISBN 978-617-7092-48-2 (том І)

Хто не знає історію й не робить з неї висновки, той не має майбутнього.

Запропонований перший том “Vivat, Ukraina! Від Декларації про державний суверенітет України до Конституції України” включає в себе маловідомі сторінки історії України кінця XIX – I половини ХХ століття, розпаду СРСР у 1991 році, набуття Україною незалежності.

Книга вміщає документи, які висвітлюють законодавчі процеси Верховної Ради України від прийняття Декларації про державний суверенітет України, Акту про незалежність України, затвердження атрибутів державної влади до прийняття Конституції України й парламентських голосувань стосовно цих питань.

До першого тому книги увійшли також Декларації про незалежність ряду країн світу.

Дане суспільно-політичне видання розраховане на широке коло читачів: від політиків, істориків, вчених та дослідників розвитку політичних і соціальних процесів у незалежній Україні до молоді, що вступає в свідоме життя з чітко окресленою громадянською позицією.

Документальні матеріали автору проекту надані Управлінням комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України й Центральним державним архівом вищих органів влади й управління.

Усі матеріали видання подаються без правок, мовою оригіналу.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 255
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «ЧРЕЗВЫЧАЙНЫЕ СИТУАЦИИ: ЗАЩИТА НАСЕЛЕНИЯ И ТЕРРИТОРИЙ»
Унікальна Україна: географія та ресурси туризму
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки