17 | 02 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Стратегии и приемы лидерства: теория и практика PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:21

Стратегии и приемы лидерства: теория и практика

Евтихов О. В.

Стратегии и приемы лидерства: теория и практика. – СПб.: Речь, 2007. – 238 с.

ISBN 5-9268-0585-6

Пособие состоит из двух взаимодополняющих частей.

Первая часть «Теоретические основы лидерства» содержит описание современных представлений о феномене «лидерство» и результатов научных разработок этой проблемы. В ней рассматриваются различные теории, концепции и модели лидерства, а также вопросы взаимосвязи управления, руководства и организационного лидерства.

Вторая часть «Метафорические модели и стратегии лидерства» посвящена метафорическим описаниям лидерства. В ней представлены конструкты лидерства, содержащиеся в древнекитайских трактатах «Тридцать шесть стратагем» и «Искусство войны». Также приводится ряд практических советов, полезных руководителям.
Пособие предназначено для психологов, педагогов, эффективных руководителей и тех, кто стремится ими стать. Оно будет полезно и людям, стремящимся быть более успешными в общении и взаимодействии с другими людьми.

 
Основи туризмознавства PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:18

Основи туризмознавства

Устименко Л. М.

Основи туризмознавства : Навчальний посібник. – 2-е вид. К: — Альтерпрес, 2011. – 345 с:

ISBN 966-542-244-8 (серія)

ISBN 978-966-542-404-8

У пропонованому навчальному посібнику розкриваються основні поняття туризму, його суспільних функцій та особливостей організації сучасної туристичної діяльності. Розглядається структура туристичної індустрії та її взаємодія з екологією, культурою, релігією. Подається класифікація видів туризму та їх характеристика. Особливу увагу приділено спеціалізованим видам туризму та перспективним напрямкам їх розвитку в світі та в Україні. Розглянуто специфіку міжнародного туризму, туристичні формальності, основні міжнародні туристичні організації та їх спеціалізацію. Подана характеристика спеціальної туристичної літератури та її практичного застосування. Навчальний посібник містить короткий словник туристичної термінології.

Для студентів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються на підготовці фахівців туристичної діяльності, працівників туристичних фірм, всіх, кого цікавить туризм.

 
Історія туризму PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:15

Історія туризму

Устименко Л. М., Афанасьев І. Ю.

Історія туризму: Навчальний посібник. — 2-е вид., переробл. та допов. – К.: Альтерпрес, 2008. – 354 с.: іл.

ISBN 966-542-244-8 (серія)

ISBN 966-542-378-9

Пропонований навчальний посібник містить аналіз сучасного підходу до питання появи і розвитку туризму в суспільстві як соціального явища.

Висвітлено основні передумови виникнення туризму. Подано характеристику головних етапів розвитку міжнародного і вітчизняного туризму. Розглянуто особистий внесок окремих особистостей у становлення і розвиток туристичної справи та сфери гостинності. Визначено характерні тенденції розвитку туризму в різні історичні епохи та перспективи в сучасному світі.

Для студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються на підготовці фахівців туристичної діяльності, а також для всіх бажаючих ознайомитись з історією туризму.

 
Організація і проведення туристсько-краєзнавчих подорожей PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:11

Організація і проведення туристсько-краєзнавчих подорожей

Пангелов Б. П.

Організація і проведення туристсько-краєзнавчих подорожей : навч. посіб. / Б. П. Пангелов. – К. : Академвидав, 2010. – 248 с. (Серія «Альма-матер»).

ISBN 978-966-8226-89-2

ISBN 978-966-8226-99-1

Туристсько-краєзнавчі подорожі відновлюють і розвивають сили, волю людини, збагачують її знання про себе, свій край і світ. При їх підготовці однаково відповідально продумують маршрут, програму, організаційне забезпечення, дбають про спорядження, фізичну, технічну, психологічну придатність, мотивацію учасників.

Адресований студентам факультетів фізичного виховання і туризму вищих навчальних закладів. Прислужиться всім, хто організовує туристсько-краєзнавчі подорожі, є або збирається бути їх учасником.

 
Рекреаційні ресурси України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:03

Рекреаційні ресурси України

Бейдик О. О.

Рекреаційні ресурси України: Навчальний посібник. – К.: Альтерпрес, 2009. – 400 с.

ISBN 966-542-244-8 (серія)

ISBN 978-966-542-414-7

У посібнику поглиблено та систематизовано теоретичні основи та методику дослідження рекреаційно-туристських ресурсів, розширено уявлення про їх структуру; поглиблено понятійно-термінологічний апарат рекреаційної географії та географії туризму; висвітлено вплив екологічних чинників на розвиток регіональної рекреації. Проведено ресурсно-рекреаційну оцінку та паспортизацію адміністративно-територіальних одиниць України, обгрунтовано її рейтингове рекреаційне районування та стратегію розвитку національної рекреаційно-туристської галузі.

Для географів, екологів, істориків, економістів - студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів України, що спеціалізуються на підготовці фахівців для національної туристської індустрії.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 266
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Информационные системы и технологии в экономике и управлении»
Финансы, денежное обращение и кредит
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки