23 | 09 | 2020
Головна Нові надходження книг Електронні змісти книг
Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг

Книги та журнали, що надійшли до бібліотеки ПУЕТ за останній час.Креативний сектор економіки: досвід та напрями розбудови PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2020, 14:11

Креативний сектор економіки: досвід та напрями розбудови

Давимука С. А., Федулова Л. І.

Креативний сектор економіки: досвід та напрями розбудови : монографія / С. А. Давимука, Л. І. Федулова ; ДУ "Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України". – Львів, 2017. – 528 с.

ISBN 978-966-02-8416-6

У монографії висвітлено теоретико-методологічні засади та практичні аспекти креативного сектору економіки як сучасного формату економіки знань. Проаналізовано досвід зарубіжних країн щодо розвитку креативної економіки та виявлено характерні тенденції стану розвитку креативних індустрій в Україні, а також визначено проблеми і перешкоди на шляху їх розбудови на регіональному рівні.

Розроблено пропозиції щодо формування державної культурної політики та механізмів її реалізації, запропоновано концептуальні засади регіональної економічної політики у напрямі формування креативних кластерів і створення інноваційної екосистеми в ролі складової креативного інституційного середовища в умовах здійснення політики децентралізації та інтеграції.

Розраховано на наукових працівників, державних службовців, фахівців, менеджерів підприємств і організацій, креативних підприємців, викладачів, аспірантів, студентів, а також широке коло читачів.

 
Міжнародна кримінальна юстиція: етапи становлення та розвитку PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2020, 13:23

Міжнародна кримінальна юстиція: етапи становлення та розвитку

Солоненко O. M.

Міжнародна кримінальна юстиція: етапи становлення та розвитку : монографія / О. М. Солоненко. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2017. – 360 c.

ISBN 918-617-7507-02-3

Монографічне дослідження виконано у форматі сучасного аналізу генезису, особливостей становлення, розвитку та функціонування інституту міжнародної кримінальної юстиції.

Для науковців, юристів, державних і громадських діячів, наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників вишів, аспірантів (ад’юнктів), студентів і курсантів» навчальних закладів із специфічними умовами навчання та всіх, хто цікавиться проблемами міжнародної кримінальної юстиції.

 
Правові засади функціонування Шенгенського простору PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2020, 13:03

Правові засади функціонування Шенгенського простору

Наталія Мушак

Правові засади функціонування Шенгенського простору : монографія / Мушак Наталія. – Одеса : Фенікс, 2017. – 442 с.

ISBN 978-966-928-123-4

Здійснено аналіз правових засад функціонування Шенгенського простору. Досліджено основні напрями співробітництва держав-учасниць у межах Шенгенського простору: правова співпраця держав Шенгенського простору в реалізації спільної візової політики ЄС, спільної імміграційної політики ЄС; співробітництво держав Шенгенського простору у сфері прикордонного співробітництва; співпраця правоохоронних органів держав Шенгенського простору у сфері забезпечення внутрішньої безпеки; співробітництво держав Шенгенського простору у питаннях надання притулку; співробітництво держав Шенгенського простору у сфері захисту персональних даних; співробітництво у межах Шенгенської та Візової інформаційних систем; співпраця держав – членів ЄС у реалізації ними Шенгенського acquis у відносинах із третіми країнами.

Розглянуто інституційний механізм співробітництва України з державами Шенгенського простору. Проаналізовано правові засади такої співпраці, їх основні напрями та визначено правові акти, що ухвалюються сторонами.

Монографічне дослідження розраховане на фахівців, що займаються вивченням актуальних питань міжнародного та європейського права, науковців, науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів спеціальності «Міжнародне право».

 
Прогнозування розвитку рекреації в Україні: соціально-економічний еквілібріум PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2020, 11:09

Прогнозування розвитку рекреації в Україні: соціально-економічний еквілібріум

Шевченко Г. М.

Прогнозування розвитку рекреації в Україні: соціально-економічний еквілібріум :. – Суми: Університетська книга, 2017. – 336 с.

ISBN 978-966-680-826-7

У монографії висвітлюються актуальні теоретико-методологічні та науково-практичні питання, пов’язані з прогнозуванням врівноваженого розвитку рекреації в системі управління національною економікою. Досліджуються концептуальні положення «рекреаційного еквілібріуму» у соціально-економічному контексті його форсайт-прогнозування. Запропоновано конкретні рекомендації, зокрема, щодо інструментарію регулювання рекреаційної галузі відповідно до сценаріїв її зрівноваженого розвитку на основі результатів прогностичної оцінки в Україні.

Для дослідників у туристично-рекреадійній галузі економіки та з управління національним господарством, керівників і співробітників організацій і територіальних органів влади, аспірантів і студентів економічних та інших гуманітарних спеціальностей.

 
Трансформація оподаткування на українських землях другої половини XIX – початку XX ст. (теоретичні та історичні аспекти) PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 червня 2020, 10:46

Трансформація оподаткування на українських землях другої половини XIX – початку XX ст. (теоретичні та історичні аспекти)

Чинчик А. А.

Трансформація оподаткування на українських землях другої половини XIX – початку XX ст. (теоретичні та історичні аспекти) : монографія / А. А. Чинчик ; за заг. ред. С. М. Голубки. – К.: МВЦ «Медінформ», 2017. – 248 с.

ISBN 978-966-409-198-2

Монографію присвячено комплексному дослідженню питань оподаткування на українських землях у системі формування ринкового господарства другої половини XIX – початку XX ст. Визначено основні тенденції розвитку оподаткування та розкрито сутність податків у фінансовому забезпеченні функцій держави щодо сприяння соціально-економічному поступу та суспільному добробуту. Окреслено роль і функції оподаткування в українській економічній думці, що сприятиме збагаченню вітчизняної науки не тільки висвітленням малодослідженої тематики, а й авторською позицією щодо впливу розвитку оподаткування на побудову сучасної національної податкової системи.

Призначено для студентів, магістрів, науковців, фахівців, практиків, державних управлінців різних рівнів.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 283
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Кофеин для продавцов
Технологія наукових досліджень в економіці
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки