17 | 02 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Хімія, 2013 PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 лютого 2020, 08:53

Хімія, 2013

Басов В. П., Родіонов В. М.

Хімія: Навч. посіб. 7-ме вид. – К.: Каравела, 2013. – 340 с.

ISBN 966-95596-1-4

До посібника включені і розглядаються на сучасному рівні найважливіші розділи загальноосвітнього курсу хімії – загальної, неорганічної та органічної, які заслуговують на особливу увагу при підготовці до іспитів з даної дисципліни. Розглянуто основні типи хімічних задач, даються рекомендації до їх розв'язку.

Розрахований на широке коло читачів: випускників загальноосвітніх шкіл, слухачів факультетів довузівської підготовки та підготовчих відділень вузів, абітурієнтів та студентів вищих закладів освіти, вчителів загальноосвітніх шкіл для організації факультативних занять з хімії. Може бути використаний для самостійної роботи над предметом.

 
География туризма PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 лютого 2020, 08:50

География туризма

Дыжина Н. Н.

География туризма: Учебное пособие / Н. Н. Дыжина. – М.: Издательско-торговая корпорация «Дашков и К°»; Саратов: ООО «Фоссет-М», 2013. – 256 с.

ISBN 978-5-394-02034-6

В учебном пособии рассмотрены различные туристские регионы мира: описаны географическое положение стран, их политический строй, экономические и культурные особенности, состав и структура населения. Пособие подготовлено в соответствии с программой учебной дисциплины по специальности «Туризм» среднего профессионального образования.

Для студентов средних специальных учебных заведений, обучающихся по специальности «Туризм», преподавателей, а также всех специалистов сферы туризма.

 
Організація готельного господарства PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 лютого 2020, 08:40

Організація готельного господарства

Головко О.М.

Організація готельного господарства: Навч. посібник / Головко О. М., Кампов Н. С., Махлинець С. С., Сішочко Г. В. // За ред. О. М. Головко. – К.: Кондор, 2018. – 410 с

У навчальному посібнику викладено основи організації робіт і надання послуг в готельному господарстві. Розкрито такі змістові модулі, як історія розвитку світового готельного господарства України і Закарпаття; будівництво, архітектура, інтер'єр, типи і класифікація підприємств готельного господарства; культура обслуговування готельного господарства; функціональна організація приміщень, організація і технологія обслуговування, надання основних та додаткових послуг; технологія притиральних робіт, організація послуг харчування і напоїв, організація безпеки.

Навчальний посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів напрямку підготовки «Готельно-рестораннє господарство» та може бути використаний для вивчення таких дисциплін, як «Дизайн об'єктів готельно-ресторанного господарства», «Організація ресторанного господарства», «Технологія продукції ресторанного господарства».

На даний час потреба в підручниках для підготовки фахівців даного напрямку значно відстає від пропозиції. Вирішенням цієї проблеми певною мірою буде виступати дане видання.

 
Архітектоніка профільної освіти PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 лютого 2020, 15:46

Архітектоніка профільної освіти

Самодрин А. П.

Архітектоніка профільної освіти : навчально-методичний посібник / А. П. Самодрин. – Кременчук : ПП Щербатих О.В., 2019. – 504 с.

ISBN 978-617-639-232-3

Присвячено висвітленню шляхів модернізації освіти на основі думок В. І. Вернадського про перехід біосфери в ноосферу, методологічних і теоретичних засад системи профільного навчання та можливостей її запровадження в умовах біосферного регіону як механізму формування великих особистостей в епоху становлення ноосфери: на прикладі Кременчуччини.

Положення біосферології й регіонології у поєднанні з педагогічною наукою дозволяють розглянути регіон як цілісну освітню систему, уможливлюючи проектування стратегій розвитку об'єднаних територіальних громад як складних соціально-економічних систем.

Книга розрахована на науковців, викладачів і студентів педагогічних закладів освіти, аспірантів, докторантів, слухачів курсів підвищення кваліфікації працівників освіти, управлінців системи освіти, державних управлінців, учителів, методистів.

 
Інформатика. Комп'ютерна техніка. Комп'ютерні технології PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 лютого 2020, 15:40

Інформатика. Комп'ютерна техніка. Комп'ютерні технології

Авторський колектив:

В. А. Баженов, П. П. Лізунов, A. C. Резніков, C. O. Кравчук, В. О. Шонін, І. М. Дудзяний, О. М. Левченко, В. М. Горлач, М. Д. Коркуна, B. C. Гарвона, П. С. Венгерський

Інформатика. Комп'ютерна техніка. Комп'ютерні технології: Підручник. 7-ме вид. – К.: Каравела, 2017. – 496 с.

ISBN 978-966-801-905-9

Підручник містить основи концепції та методів інформатики, які реалізовані в сучасному апаратному та програмному забезпеченні комп'ютерів. Розглянуто роботу операційних систем Windows XP та Linux. В доступній формі описано принципи роботи з програмами сімейства Microsoft Office: Word, Excel, Access, PowerPoint. Описано роботу з програмами оптичного розпізнавання, перекладу та перевірки правопису тексту. Окремий розділ присвячено питанням комп'ютерної графіки. Значну увагу приділено програмуванню в середовищі Object Pascal. Також розглянуто основи мережних технологій, роботу в глобальній мережі Internet та Web-технології.

Для студентів вищих навчальних закладів гуманітарних, соціально-економічних, інженерно-технічних, медичних, педагогічних та природничих спеціальностей, аспірантів та викладачів, а також усіх тих, хто вирішив зробити досягнення інформаційних технологій повноправним елементом свого арсеналу професійних інтересів.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 266
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Сага об ИКЕА
Національна економіка: засади становлення, функціонування, регулювання та розвитку. Ч. 2
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки