02 | 05 | 2024
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Інформація для читачів
Останні виставки
Останні новини
Останні новини
Берегиня української пісні PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 жовтня 2017, 15:05

Берегиня української пісні

19 жовтня в бібліотеці Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся захід “Берегиня української пісні, наша дорога козачка», присвячений дню народження Раїси Опанасівни Кириченко.

Організатор заходу - завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності в економічних системах професор Оніпко Тетяна Володимирівна. У заході взяли участь студенти 6 курсу спеціальності «Місцеве самоврядування» та працівники бібліотеки.

У вступному слові Оніпко Т.В. розповіла про чесноти Раїси Опанасівни, про те, що вона співала душею, горіла піснею, любила всіх і все навколо. Ніколи не відмовляла людям у скруті, була красивою, милою чудовою жінкою. Зачаровувала магією свого неповторного голосу. Понад усе любила свою милу Корещину і свою маму, багато своїх пісень присвячувала саме їй.

Завідувач відділу обслуговування навчальної і наукової літератури бібліотеки Лоза Л.А. розповіла про життєвий і творчий шлях відомої української співачки, яка продовжує себе в багатьох із тих, кого навчила співати. Це й Наталка Шинкаренко із Градизька, яка була ученицею Раїси Опанасівни. Молода українська співачка виконує пісні голосом, схожим на голос своєї вчительки. Наталка Шинкаренко - володарка Гран-прі I Всеукраїнського фестивалю творчих колективів і виконавців МВС України (2004), лауреат багатьох конкурсів та фестивалів. Це й хор «Калинове гроно» - учасник і переможець багатьох конкурсів та ін.

В медіатеці для учасників заходу відбувся перегляд відеофільмів про Раїсу Кириченко «Я вдячна всім, хто вимолив мене у Бога» та «Видатні полтавці. Народна артистка Раїса Кириченко».

Прозвучали неперевершені лагідні й ніжні пісні у виконанні Раїси Кириченко: «Мамина вишня», «Хата моя біла, біла», «Два крила», «Я козачка твоя», « Хризантеми» та ін.

Берегиня, Чураївна, Козачка. Наша полтавка, наша українка, наша гордість. ЇЇ пісні завжди поруч із нами. І в ці осінні дні з останніми променями теплого, лагідного сонця ми ще гостріше відчуваємо смуток від цієї втрати. Ім’я Раїси Кириченко та її творчість назавжди буде в серцях українського народу. Її любила, любить і любитиме вся Україна.

Уклін тобі, перлина України, -
За неповторний невмирущий спів
І нескінченні ті пісні однині,
Як память тих, хто так тебе любив…
 
В гості до бібліотеки PDF Друк e-mail
Четвер, 19 жовтня 2017, 15:22

Першокурсники в гостях у бібліотеки

18 жовтня студенти двох груп першого курсу спеціальності готельно-ресторанна справа мали чудову можливість ближче познайомитися з бібліотекою нашого університету. Вони зібрались у приміщенні читального залу, де директор бібліотеки Садова С. В. розповіла їм про невмируще значення книги друкованої для успішного навчання, про певний парадокс останніх років – обсяги продажів електронних книг знизились, а друкованих - зросли. Потім відбулася невеличка дискусія щодо майбутнього книги.

Надалі провідний бібліотекар читального залу Бакум Н. Г. зробила дуже цікавий огляд підручників і навчальних посібників із готельно-ресторанної справи, вибравши з тексту книг родзинки, що дуже зацікавили студентів. Також студенти із захопленням роздивлялися журнали, пов’язані з їхньою майбутньою спеціальністю.

Бібліотекар абонементу Юрко І. В. провела огляд нових книг, які можуть допомогти студентам сьогодні і в майбутньому. Тематика цих книг - різноманітна, але всі вони здатні допомогти у формуванні особистості, надати навички та вміння, необхідні для успішного професійного зростання. Також в огляді було представлено декілька нових надходжень із художньої літератури, наприклад, книги таких авторів, як Люко Дашвар, Ірен Роздобудько, Дара Корній.

Відбулась екскурсія і до книгосховища абонементів навчальної і наукової літератури, де студенти мали можливість подивитись на величезну кількість книг та умови, у яких вони зберігаються, а також на масштаби приміщення. Захопленню не було меж, тож не обійшлося без жвавого селфі на книжковому фоні!

Такі цікаві відвідини бібліотеки проводитимуться для студентів-першокурсників і надалі.

 
День захисника України – свято мужності і відваги! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 11:49

День захисника України – свято мужності і відваги!

Літо 2014. Наш боєць в окопах: резинові пляжні капці, шорти, майка, бронежилет, придбаний волонтерами або за власні кошти і виданий державою автомат для захисту рідної землі. Зима 2014. Фото: міцно обійнявши автомат в засніженому окопі під відкритим небом спить утомлений український боєць. Саме того трагічного 2014-го року наповнилися для нас справжнім змістом слова ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

Зі святом вас, дорогі наші захисники! Бібліотека університету присвятила Дню захисника України книжково-ілюстративну виставку «Свято мужності і відваги», яка знаходиться в читальному залі. Фотографії, вірші, а головне – книги: С. Лойко «Аеропорт», М. Сурженко «АТО. Історії зі Сходу на Захід», «Історія українського козацтва», К. Бердинських «Єлюди», С. Кошкіна «Майдан. Нерозказана історія» та ін. Запрошуємо всіх! Приходьте, переглядайте, а сподобається книга – після свята видамо почитати додому!

 
День інформації - жовтень 2017 PDF Друк e-mail
Четвер, 12 жовтня 2017, 07:50

Шановні викладачі, співробітники, магістри!

З 12 жовтня 2017 р. - 12 листопада 2017 р. у читальному залі для науковців (кім. 135) відбудуться "Дні інформації", на яких будуть представлені нові надходження документів (книги, періодичні та аудіовізуальні видання) до бібліотеки за минулий місяць. Запрошуємо переглянути виставку на тему: «Державна влада в житті суспільства».

Час проведення - з 1000 - 1700 год.

 
Національний музей гончарства в Опішні – оберіг традицій України PDF Друк e-mail
Середа, 04 жовтня 2017, 09:59

Національний музей гончарства в Опішні – оберіг традицій України

Всеукраїнський день бібліотек колектив бібліотеки ПУЕТ вирішив відсвяткувати в Національному музеї гончарства в селищі Опішні. Це було так чудово – разом з колегами по роботі здійснити таку поїздку. Особливо вабило те, що всі експонати виставлені просто неба, до них можна підійти, роздивитися з усіх боків і відчути неповторний дух творчого натхнення автора. Авторські роботи тут на любий смак – можна і посміятися, і замислитись, і потішитись. Порадували чудові експозиції в приміщенні музею, де виставлено світлини з життя гончарів та їхні вироби. Сам музей-заповідник розташований на місці городища Роменської культури VII століття, що одночасно є найвищою точкою Полтавщини, яка знаходиться на висоті 2008 метрів. Тож краєвиди тут просто заворожують! Все в цьому музеї під відкритим небом зроблено з любов’ю, кожна скульптура приваблює: підійди, роздивись, поміркуй. Музей нас просто зачарував і подарував нам незабутній день – день нашого професійного свята і день зустрічі з прекрасним оберегом традицій України.

 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 16 з 43
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A1. Deutsch als Fremdsprache
Управління якістю в туризмі
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки