02 | 06 | 2020
Головна Інформація для читачів
Останні виставки
Останні новини
Останні новини
Персональна виставка фотохудожника Володимира Короткова, присвячена Дню міста Полтави PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 вересня 2019, 07:56

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ФОТОХУДОЖНИКА ВОЛОДИМИРА КОРОТКОВА, ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ МІСТА ПОЛТАВИ

23 вересня 2019 року в загальній читальній залі ПУЕТ відкрилась персональна виставка фотохудожника Володимира Короткова, присвячена Дню міста Полтави. Роботи автора дарують неймовірну естетичну насолоду, викликаючи у глядача позитивні емоції й патріотичне почуття, що доносять до людей красу рідної землі. Роботи Володимира Короткова вже оцінили перші відвідувачі виставки, слухачі Університету третього віку, занотувавши свої відгуки та побажання до зошита.

Запрошуємо всіх охочих відвідати фотовиставку, яка буде працювати до 11 жовтня 2019 року.

 
СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПІДРУЧНИКИ PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 вересня 2019, 11:55

СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПІДРУЧНИКИ

Протягом перших десяти днів вересня студенти першого курсу відвідали навчальний абонемент бібліотеки, аби отримати підручники на перший семестр.

Варто зазначити, що молодь проявила щиру зацікавленість в отриманні навчальної літератури, а дехто навіть попросив збільшити її кількість.

Приємно усвідомлювати, що сьогодні молоде покоління прагне до знань, шукає нові носії інформації, аби повністю задовольнити свої інформаційні потреби. І що найголовніше – молодь підтримує культ книги.

 
Графік видачі підручників 2019-2020 PDF Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2019, 09:38

Шановні студенти 1-го курсу стаціонарного відділення!

Бібліотека ПУЕТ запрошує вас отримати підручники на I семестр 2019-2020 навчального року на Навчальному абонементі бібліотеки.

Детальніше...
 
Університетська освіта 2019 PDF Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2019, 09:31

Протягом першого тижня вересня в рамках навчальної програми «Університетська освіта» першокурсники ознайомились із структурою бібліотеки університету, правилами пошуку та отримання джерел.

Сподіваємось, що отримані знання знадобляться їм для успішного опанування обраної спеціальності. виконання навчальних завдань.

Співробітники бібліотеки з радістю допоможуть усім студентам із підбором джерел для підготовки до практичних занять, написання курсових і дипломних робіт.

 
ЗРАЗКИ ОФОРМЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ PDF Друк e-mail
Четвер, 18 липня 2019, 15:05

До уваги науково-педагогічних працівників!
Центр інформаційного забезпечення освітнього процесу (ЦІЗОП) ПУЕТ надає допомогу в оформленні бібліографічного опису у списку використаних і рекомендованих інформаційних джерел
(відповідно до чинних нормативних документів).
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 36
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Основы туризма
Как студенту заработать на пиво, девушек и даже BMW
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки