29 | 05 | 2020
Головна Інформація для читачів
Останні виставки
Останні новини
Останні новини
Графік видачі підручників 2018-2019 PDF Друк e-mail
Субота, 01 вересня 2018, 14:52

Шановні студенти 1-го курсу стаціонарного відділення!

Бібліотека ПУЕТ запрошує вас отримати підручники на I семестр 2018-2019 навчального року на Навчальному абонементі бібліотеки.

Детальніше...
 
Бібліотекарі ПУЕТ підвищують свою кваліфікацію PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 травня 2018, 14:42

Бібліотекарі ПУЕТ підвищують свою кваліфікацію

В бібліотеці університету відбулося чергове засідання ділового клубу «Професіонал». З цікавою лекцією-презентацією «Бібліотеки в цифрову епоху: необхідність трансформації» виступила завідувачка відділом комплектування та наукової обробки літератури Волкова Г. С. Вона визначила місію бібліотек в цифровому середовищі як боротьбу з інформаційною неосвіченістю та інформаційною нерівністю шляхом пробудження громадянської свідомості, надання самого широкого доступу до найбільш цінних інтелектуальних ресурсів, формування в соціумі творчої атмосфери. Уважне вивчення і аналіз тенденцій розвитку системи цифрових комунікацій дозволяє виділити ті найбільш явні потреби громадян цивілізаційної системи, що формується, та відповіддю на які може стати діяльність бібліотек. До числа основних прикладних тактичних задач входять: оптимізація внутрішніх бібліотечних процесів на основі застосування цифрових технологій; переведення основного фонду друкованих видань у відкритий доступ; модернізація бібліотечного простору; тотальна «інтернетизація» (провідна і безпровідна). Бібліотеці ПУЕТ залишилося вирішити дві з них, а саме: переведення основного фонду друкованих видань у відкритий доступ та модернізація бібліотечного простору. По закінченні лекції серед працівників бібліотеки відбулася жвава дискусія з цих питань. На жаль їх вирішення потребує не тільки ентузіазму і готовності до змін бібліотекарів, а і значних грошових коштів.

 
Книжкова виставка «Лідерство – фактор суспільного розвитку» до Дня університету PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 травня 2018, 14:14

Книжкова виставка «Лідерство – фактор суспільного розвитку» до Дня університету

19 травня Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відзначив 57-річницю з дня свого заснування. Нині Полтавський університет економіки і торгівлі є одним з провідних економічних вузів України! Університет є флагманом впровадження інновацій, світових освітніх стандартів, має високі позиції в рейтингах кращих українських вишів, а його випускники займають лідерські позиції в усіх сферах суспільного життя, десятки тисяч випускників університету мають загальнонаціональне та світове визнання своїх успіхів. Бібліотека університету до цього свята організувала розгорнуту книжкову виставку «Лідерство – фактор суспільного розвитку».

Сьогодні, в умовах ХХІ століття, одним з ключових чинників, від яких залежить успішність діяльності організацій, визнається лідерство. Саме на розвиток лідерства спрямовуються зусилля у багатьох країнах світу, як розвинених, так і тих, що прагнуть посилити свою конкурентоспроможність на міжнародній арені. Джеймс Мак Грегор Бернз, котрий отримав Пулітцерівську премію за роботу «Лідерство» (1978), зазначав, що одним з універсальних прагнень нашого часу є жага за захоплюючим та креативним лідерством.

Як бути ефективним лідером сьогодні? Цим проблемам присвячена книжкова виставка «Лідерство – фактор суспільного розвитку». Література, що представлена на виставці, допоможе оволодіти правилами ведення успішного бізнесу, виробити конкурентну стратегію, впровадити ефективний менеджмент, навчити мистецтву управлінської діяльності, узнати про останні тренди, що формують майбутнє. З вами поділяться історією свого успіху найвидатніші люди в сфері бізнесу, а їхні історії не лише надихатимуть, але й стануть справжніми посібниками з дієвими порадами.

Літературу, що представлена на цій виставці, ви можете отримати в читальному залі та на абонементах навчальної і наукової літератури бібліотеки. Додаткову літературу з цієї тематики можна знайти в Електронному каталозі бібліотеки Полтавського університету економіки і торгівлі:

 
Всесвітній день книги й авторського права PDF Друк e-mail
Четвер, 26 квітня 2018, 07:30

23 квітня – Всесвітній день книги й авторського права

Даниною поваги до книг та авторів, до тих, чий внесок сприяв соціальному та культурному прогресу людства, стало святкування Всесвітнього дня книги та авторського права.  23 квітня1995 року Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала це свято, яке щорічно відзначається з 1996 року.

Наша бібліотека і в цьому році прийняла активну участь у святі її Величності - Книги. В загальному читальному залі зібрались наші студенти - шанувальники читання. Директор бібліотеки Садова С.В. розповіла їм про історію виникнення цього свята. Це дуже цікава, символічна і зворушлива історія. Виявляється в цей день, день святого Георгія, у Каталонії дарували троянду за кожну куплену книжку, а близьким людям, тим, кого любиш прийнято було дарувати книги.  Троянди символізують кров, пролиту Георгієм у битві з драконом, а книги нагадують про 23 квітня 1616 року, день смерті Мігеля де Сервантеса, автора славетної книги - «Хитромудрий ідальго Дон Кіхот з Ламанчі». Також Садова С. В. розповіла, що пророцтво стосовно перемоги електронної книги над друкованою не збулося, що саме друкована книга зараз урочисто крокує по світу і цієї переможної ходи вже не зупинити!

Бібліотекарі читального залу дуже ретельно і сумлінно вибирали найкращі книги для організації книжкових виставок до Всесвітнього дня книги й авторського права. Їх оформлено відразу декілька. Це – «Всесвітній день книги святкуємо разом», «Бізнес. Успіх. Мотивація», «Економічна спадщина. Рідкісні та цінні видання», «Книжкове асорті», «Художня література. Читайте і відпочивайте» та інші.

Наші читачі із задоволенням прийняли участь у флешмобі «Покоління WEB читає!». Також був оголошений фотоконкурс «Селфі з книгою». Бажаючі прийняти в ньому участь можуть впродовж 10 днів відсилати цікаві фото за електронною Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Бібліотека щиро вітає усіх читачів зі святом книги! Бажаємо вам нових відкриттів, реалізації творчих замислів та натхнення! Нехай у вашому житті поряд завжди крокує ваш порадник і незмінний друг – книга!

 
Зміна телефонного номеру PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 квітня 2018, 14:05

Шановні користувачі!

garyacha liniyaЗ 3.04.2018 року міський телефонний номер Бібліотеки Полтавського університету економіки і торгівлі змінено на 56-10-24

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 36
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Маркетинговые войны
Теорія ймовірностей та математична статистика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки