27 | 02 | 2021
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Багатокритеріальність і динаміка економічного ризику (моделі та методи)

Останні виставки
Останні новини
Багатокритеріальність і динаміка економічного ризику (моделі та методи) PDF Друк e-mail
Четвер, 23 січня 2014, 16:29

Багатокритеріальність і динаміка економічного ризику (моделі та методи)   Верченко П. I.
   Багатокритеріальність і динаміка економічного ризику (моделі та методи): Монографія. — К.: КНЕУ, 2006. — 272 с 
   ISBN 966-574-883-1

   Монографія присвячена подальшому розвитку такого нового напрямку в економічній науці, як економічна ризикологія. Власне, таких аспектів дослідження економічного ризику, як його багатокритеріальність та динаміка. Проблеми, яких торкається автор, тісно пов'язані з моделюванням економічних процесів обґрунтування прийняття рішень, обтяжених невизначеністю та конфліктністю щодо внутрішнього стану економічного об'єкта і зовнішнього (економічного) середовища, цілепокладання тощо.
   Альтернативні рішення пропонується аналізувати з позиції багатьох цілей та з використанням багатьох критеріїв (так звана багатоцільова багатокритеріальна модель) як у статиці, так і в динаміці розвитку системи. Аналізується низка проблем, що виникають у процесі реалізації цієї методики.
   Підходи, що розвиваються в монографії, можуть зацікавити наукову спільноту, яка переймається проблемами економіко-математичного моделювання, викладачів, аспірантів та магістрів економічних вузів України.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
ЛУЧШИЕ ОТЕЛИ МИРА
Просторова організація систем послуг
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки