09 | 12 | 2019
Головна Нові надходження книг Інтелектуальна власність
Останні виставки
Останні новини
Інтелектуальна власність PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 14 жовтня 2008, 14:30

    Басова Ю.О., Омельченко Н.В., Школяр СП.

  Інтелектуальна власність. Навчальний посібник у схемах і таблицях. Навчальний посібник.-Львів: Компакт-ЛВ, 2008. - 164 с

  Посібник є схематичним викладом навчальної і нормативно-правової літе­ратури наведеної у списку використаних джерел.

   У ньому висвітлені поняття та еволюція інтелектуальної власності, її місце та роль в економічному розвитку суспільства, об'єкти та суб'єкти інтелек­туальної власності, вітчизняна та міжнародна системи охорони інтелектуальної власності, набуття прав на об'єкти інтелектуальної власності, розпорядження правами та їх захист, економіка інтелектуальної власності тощо.

   Матеріал згруповано за темами, визначеними типовою програмою за­твердженого МОНУ для вищих навчальних закладів. Таке викладення матеріалу полегшує його засвоєння, а тому навчальний посібник може бути використаний як опорний конспект і для самостійного вивчення.
 Посібгшк розрахований на студентів та викладачів вищих навчальних закладів всіх спеціальностей і може бути корисним широкому колу читачів.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 жовтня 2008, 14:31
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Тиждень права
Английский за 1 час. Аудиокурс английского языка
Основи створення комп'ютерних презентацій
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки