19 | 10 | 2019
Головна Нові надходження книг Економіка торговельного підприємства: методика розв'язання практичних завдань
Останні виставки
Останні новини
Економіка торговельного підприємства: методика розв'язання практичних завдань PDF Друк e-mail
Четвер, 01 серпня 2013, 13:46

Економіка торговельного підприємства: методика розв'язання практичних завдань   Лігоненко Л.О., Височин І.В.
   Економіка торговельного підприємства: методика розв'язання практичних завдань : навч. посіб. / Л.О. Лігоненко, І.В. Височин. - К. : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2010. - 456 с.
   У навчальному посібнику розглянуто методичні підходи до вирішення планово-економічних завдань з проблем управління товарооборотом і його товарним забезпеченням, управління ресурсами (трудовим потенціалом і матеріально-технічним забезпеченням), що визначають передумови здійснення операційної діяльності торговельним підприємством. Особливу увагу приділено питанням управління фінансовим результатом торговельного підприємства і чинникам, що безпосередньо обумовлюють його формування - доходи, витрати, а також механізму сплати податків і обов'язкових платежів торговельного підприємства. Розглянуто проблемні питання управління активами, капіталом та грошовими потоками торговельного підприємства.
   Навчальний посібник призначено для студентів і викладачів вищих навчальних закладів.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Основы туризма
Місцеві фінанси
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки