18 | 10 | 2019
Останні виставки
Останні новини
Інвестування PDF Друк e-mail
Четвер, 23 травня 2013, 14:52

Інвестування   В. Г. Федоренко
   Інвестування: Підручник. - 2-ге вид. перероб. і доп. - К.: Алерта, 2008.-448 с.
   ISBN 978-966-8533-89-1
   Основоположним в економічній науці про інвестиції є підручник "Інвестознавство" (автор — В. Г. Федоренко), який із доопрацюванням і доповненням виходив у 2000, 2002 і 2004 роках. У цих виданнях з урахуванням практики перебудови, останніх наукових розробок і законодавчих актів України приділялась значна увага інвестиціям, як важливому чиннику реструктуризації та економічного зростання промисловості.
   Підручник «Інвестування» є заключним з такої проблеми, як інвестиційні процеси в економіці. З точки зору практики в ньому розглядаються питання відродження ринку фінансових інвестицій і капіталів, підвищення ролі банків, акціонерних капіталів і цінних паперів. Зосереджується увага на розробці та впровадженні бізнес-планів, використанні страхового капіталу в інвестиційних процесах.
   Друге видання підручника "Інвестування" розглядає, в більш розширеному плані, практику іноземних інвестицій, звертається особлива увага неврегульованості фінансової сфери, недосконалості законодавства з оподаткування. Також розглядається роль банків в питаннях кредитування інвестиційних проектів, підвищення ефективності фінансових інвестицій.
   Для студентів вищих навчальних закладів, викладачів та фахівців-економістів, які займаються питаннями інвестування.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Румынский за 6 недель
Унікальна Україна: географія та ресурси туризму
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки