19 | 10 | 2019
Головна Нові надходження книг Бухгалтерський облік на сільськогосподарських підприємствах України
Останні виставки
Останні новини
Бухгалтерський облік на сільськогосподарських підприємствах України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 січня 2013, 10:00

Бухгалтерський облік на сільськогосподарських підприємствах України   Бухгалтерський облік на сільськогосподарських підприємствах України/ За заг. ред. А. М. Коваленко. - Дніпропетровськ: ВКК «Баланс-Клуб», 2009. - 736 с. - Укр. мовою.
   ISBN 978-966-494-011-2

   Ця книга - бухгалтерський бестселер.
   У ній викладено особливості організації бухгалтерського обліку та оподаткування на сільськогосподарських підприємствах згідно з вимогами законодавства України і Національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку. Детально розглянуто облік необоротних активів, капіталу, земельних відносин, виробничих запасів і готової продукції, коштів цільового фінансування, інвентаризації активів і зобов'язань, доходів і витрат від діяльності підприємства та формування фінансових результатів.
   Особливу увагу приділено обліку біологічних активів, витрат і калькулюванню собівартості сільськогосподарської продукції та складанню на числовому прикладі фінансової звітності аграрними підприємствами.
   Основні законодавчі та нормативні документи, які регулюють ведення бухгалтерського обліку та оподаткування на підприємствах України, викладено станом на 01.12.08 р.
   Книга призначена для бухгалтерів-практиків, аудиторів, економістів, керівників сільськогосподарських підприємств (фермерських господарств), приватних підприємців (фермерів), студентів економічних спеціальностей, слухачів курсів підвищення кваліфікації, а також для тих, хто самостійно вивчає бухгалтерський облік у сільському господарстві й інших галузях економіки України.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Карьера менеджера
Теорія ймовірностей і математична статистика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки