16 | 07 | 2019
Головна Нові надходження книг Адміністративно право України
Останні виставки
Останні новини
Адміністративно право України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 вересня 2012, 09:56

Адміністративно право України   Гладун З.С.
   Адміністративно право України : навч. по-сіб. для підготовки до іспиту / З.С. Гладун. — К. : Знання, 2010. — 301 с. — (Систематизуємо знання).
   ISBN 978-966-346-617-0

   Навчальний посібник складається з двох частин: загальної та особливої. У загальній частині розглядаються предмет і метод адміністративного права, законодавчі акти, механізми адміністративно-правового регулювання суспільних відносин. В особливій частині висвітлено державне управління та регулювання у сферах фінансів, торгівлі, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту та ін. До кожної теми наводиться перелік законодавчих актів, у яких визначено зміст основних понять.
   Для студентів економічних та юридичних спеціальностей, викладачів нищих навчальних закладів. Книга буде корисною також юристам-практикам, науковцям, працівникам органів державного управління, всім, кого цікавить адміністративне право України.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A1. Deutsch als Fremdsprache
5000 лет информатики
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки