15 | 11 | 2019
Головна Нові надходження книг Економіко-математичне моделювання світогосподарських процесів
Останні виставки
Останні новини
Економіко-математичне моделювання світогосподарських процесів PDF Друк e-mail
Четвер, 26 квітня 2012, 09:40

Економіко-математичне моделювання світогосподарських процесів   Голіков А.П.
   Економіко-математичне моделювання світогосподарських процесів: Навч. посіб. — 3-тє вид., переробл. і доповн. — К.: Знання, 2009. — 222 с.
   ISBN 978-966-346-551-7
   У посібнику висвітлюються основні методи і прийоми економіко-математичного моделювання, що можуть бути використані для дослідження й планування зовнішньоекономічних операцій у світогосподарських процесах. Особлива увага приділяється методам одновимірного та багатовимірного аналізу для визначення та оцінки зв'язків у світогосподарських процесах, їх класифікації, прогнозування. Посібник устаткований необхідними таблицями, рисунками, графіками, схемами, запитаннями і завданнями для самоконтролю засвоєних знань. У кінці книги наводиться список рекомендованої літератури.
   Для студентів, які навчаються за спеціальностями "Міжнародні економічні відносини", "Міжнародна економіка", "Країнознавство". Книга буде корисною також аспірантам і викладачам вищих навчальних закладів.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Маркетинговые войны
Professional English: English for Business Communication
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки