29 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Менеджмент: практичні і лабораторні заняття PDF Друк e-mail
Четвер, 26 квітня 2012, 09:37

Менеджмент: практичні і лабораторні заняття   Кузьмін О.Є.
   Менеджмент: практичні і лабораторні заняття: навч. посібник / О.Є. Кузьмін, І.С. Процик, Х.С. Передало, Р.З. Дарміць. - 2-ге вид., доп. і переробл. - Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2011.-172 с
   ISBN 978-617-607-039-9
   Розглянуто основні теоретичні аспекти науки "Менеджмент" згідно з програмами курсів "Менеджмент" (галузі знань "Економіка і підприємництво") та "Основи менеджменту" (галузі знань "Менеджмент і адміністрування"). Наведено завдання для практичних і лабораторних занять з цих дисциплін. Практичні завдання містять контрольні запитання, тести та ситуаційні задачі. Практичні завдання містять контрольні питання, тести та ситуаційні завдання.
   Лабораторні завдання дають змогу узагальнити теоретичний матеріал та поглибити його розуміння, частково апробувати навички, застосовувати управлінський інструментарій у прикладному аспекті. Наведено контрольні запитання до захисту курсового проекту (роботи) "Розробка системи менеджменту в організації'.
   Для студентів стаціонару та дистанційних форм навчання (заочна, екстернат тощо), а також викладачів вищих навчальних закладів, керівників, підприємців, тренерів курсів, організаторів тренінгів тощо.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Сага об ИКЕА
Основы маркетинга
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки