15 | 12 | 2019
Головна Нові надходження книг Інформаційне право: Доступ до інформації
Останні виставки
Останні новини
Інформаційне право: Доступ до інформації PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 березня 2012, 13:00

Інформаційне право: Доступ до інформаціїМарущак A.I.

Інформаційне право: Доступ до інформації: Навчальний посібник. - К.: КНТ, 2007. - 532 с

ISBN 978-966-373-272-5

У навчальному посібнику розкриваються теоретичні основи та практичні засади реалізації права громадян на доступ до інформації. Досліджено національно-правові та міжнародно-правові гарантії реалізації права громадян на доступ до інформації. Визначено особливості правової регламентації різноманітних засобів та процедур отримання громадянами інформації, зокрема доступу до інформації про діяльність органів державної влади, приватної інформації про фізичну особу, інформації про суб'єктів господарювання та їх діяльність тощо. Розкрито правові основи отримання відкритої інформації через ЗМІ, доступу громадян до інформації через мережу Інтернет, доступу до інформації в архівах. Акцентовано увагу на проблемах платності послуг за надання інформації, отримання інформації різними категоріями громадян, юридичної відповідальності за неправомірні діяння у сфері доступу громадян до інформації.

Навчальний посібник розроблено для студентів, що навчаються за правовими та іншими гуманітарними напрямами підготовки. Посібник буде корисним для аспірантів, науковців та практиків, які досліджують проблематику формування та правового регулювання інформаційних відносин в Україні.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Драйв. Завести сотрудников и достичь выдающихся результатов
Новітні тенденції розвитку управління підприємствами
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки