29 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Історія економіки та економічної думки PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 березня 2012, 10:44

Історія економіки та економічної думки   Мазурок П.П. Історія економіки та економічної думки: [підручник] / П.П. Мазурок. - Львів: «Магнолія 2006», 2011. - 428 с.
   ISBN 978-617-574-033-0 «Магнолія 2006»
   За змістом підручник відповідає програмі курсу „Історія економіки та економічної думки", який включено до навчальних планів підготовки бакалаврів з економіки і підприємництва. У розробці викладено авторське бачення еволюційних процесів розвитку економіки та економічної думки, яке супроводжується ілюстративно-пізнавальним матеріалом. За структурою наукова розробка містить лекційний блок, запитання та завдання для обговорення, тестові завдання із матрицею відповідей до них, рекомендовану літературу, термінологічний словник та предметний покажчик.
   Підручник розрахований на студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів, аспірантів, слухачів факультетів післядипломної економічної освіти, а також може бути корисним фахівцям, які займаються дослідженням проблем історичного розвитку економіки та економічної думки.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Сага об ИКЕА
Конституційні засади сучасного державотворення
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки