15 | 12 | 2019
Головна Нові надходження книг Статистика ринку товарів та послуг
Останні виставки
Останні новини
Статистика ринку товарів та послуг PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 28 жовтня 2011, 15:10

Статистика ринку товарів та послуг   Статистика ринку товарів та послуг : навч. посіб. / Н.М. Гаркуша, І.А. Бігдан, О.В. Прокопова та ін. — К. : Знання, 2011. —341с.
   ISBN 978-966-346-643-9

   У посібнику висвітлено теоретичні основи та узагальнено досвід з методології статистичного аналізу товарного ринку. Розкрито концептуальну сутність дисципліни та її інформаційні джерела. Висвітлено засади статистичного забезпечення маркетингових досліджень, проблеми моніторингу і методи аналізу кон'юнктури ринку, цін, товаропросування, товарообороту, товарних запасів, ринкової інфраструктури та ефективності ринку товарів і послуг. При підготовці посібника використано законодавчі, нормативні та інструктивні матеріали стосовно статистики. У кінці книги наведено літературні джерела зі статистики ринку товарів та послуг.
   Для студентів економічних спеціальностей та викладачів вищих навчальних закладів. Книга може бути використана для самостійного вивчення дисципліни "Статистика ринку товарів та послуг".


Останнє оновлення на П'ятниця, 28 жовтня 2011, 15:14
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Грузинская кухня (кухни народов мира)
Застосування економічних методів дослідження капіталу: досвід та перспективи
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки