19 | 10 | 2019
Головна Нові надходження книг Банківські системи зарубіжних країн
Останні виставки
Останні новини
Банківські системи зарубіжних країн PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 15 червня 2011, 10:54
Банківські системи зарубіжних країн

   Мельник П. В., Тарангул Л. Л., Гордей О. Д.
   Банківські системи зарубіжних країн: підручник. - К., Алерта, Центр учбової літератури, 2010.-586 с
   ISBN 978-966-2183-80-1 (Алерта)
   ISBN 978-611-01-0021-2 (ЦУЛ)

   У підручнику розкривається зміст, організаційна структура, призначення, функції та завдання банківських систем основних розвинених країн світу. Описуються труднощі становлення незалежних банківських систем деяких пострадянських держав та країн Європи, розглядається механізм функціонування Європейської системи центральних банків та міжнародних кредитних організацій.
Структура підручника вирізняється системністю: зміст його поділений на тематичні частини, у яких виділяються окремі розділи. Розділи, у свою чергу, також чітко структуровані та містять історичний аспект розвитку банківської системи, організаційну структуру, особливості ієрархічного підпорядкування елементів структури, основні напрями, цілі, завдання та функції діяльності тощо.
   Підручник призначається для викладачів, студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також для працівників, що зайняті у банківській сфері.

Останнє оновлення на Середа, 15 червня 2011, 10:58
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Румынский за 6 недель
Права людини в Україні
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки