29 | 11 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Історія України з найдавніших часів до початку XXI століття PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 16 травня 2011, 10:58
Історія України з найдавніших часів до початку XXI століття

   Бакалець О. А.
   Історія України з найдавніших часів до початку XXI століття: Навч.посіб. - Львів: "Магнолія 2006", 2010. - 573 с
   ISBN 978-966-2025-99-6
   Посібник укладений за навчальною програмою МОН України з курсу "Історія України" для неісторичних факультетів вищих навчальних закладів України. У ньому подається короткий огляд стародавньої, середньовічної, нової та новітньої історії України. Автор, використовуючи багаторічний досвід викладання даного курсу в обласному гуманітарному ліцеї, в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського, Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, дає власне бачення та оцінки державницьким і бездержавним періодам вітчизняної історії, визначним історичним постаттям України, пропонує об'ємний фактичний матеріал, опорні логічні таблиці, хронологію найважливіших історичних подій, історичні документи, значна частина з яких вперше вводиться у науковий обіг, найважливіші історичні терміни, ілюстрації. Перевірці засвоєння знань сприяють тести та контрольні запитання в кінці кожної теми та після історичних документів.
   Зміст посібника розрахований на учнів гуманітарних ліцеїв, студентів денної та заочної форм навчання середніх спеціальних та вищих навчальних закладів І - IV рівнів акредитації, вчителів загальноосвітніх шкіл та викладачів.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 травня 2011, 11:12
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Драйв. Завести сотрудников и достичь выдающихся результатов
Жесткий менеджмент: Заставьте людей работать на результат
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки