21 | 09 | 2019
Головна Нові надходження книг Історія України з найдавніших часів до початку XXI століття
Останні виставки
Останні новини
Історія України з найдавніших часів до початку XXI століття PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 16 травня 2011, 10:58
Історія України з найдавніших часів до початку XXI століття

   Бакалець О. А.
   Історія України з найдавніших часів до початку XXI століття: Навч.посіб. - Львів: "Магнолія 2006", 2010. - 573 с
   ISBN 978-966-2025-99-6
   Посібник укладений за навчальною програмою МОН України з курсу "Історія України" для неісторичних факультетів вищих навчальних закладів України. У ньому подається короткий огляд стародавньої, середньовічної, нової та новітньої історії України. Автор, використовуючи багаторічний досвід викладання даного курсу в обласному гуманітарному ліцеї, в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського, Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, дає власне бачення та оцінки державницьким і бездержавним періодам вітчизняної історії, визначним історичним постаттям України, пропонує об'ємний фактичний матеріал, опорні логічні таблиці, хронологію найважливіших історичних подій, історичні документи, значна частина з яких вперше вводиться у науковий обіг, найважливіші історичні терміни, ілюстрації. Перевірці засвоєння знань сприяють тести та контрольні запитання в кінці кожної теми та після історичних документів.
   Зміст посібника розрахований на учнів гуманітарних ліцеїв, студентів денної та заочної форм навчання середніх спеціальних та вищих навчальних закладів І - IV рівнів акредитації, вчителів загальноосвітніх шкіл та викладачів.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 травня 2011, 11:12
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Техники управления агрессией
Діловодство, яким воно має бути
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки