19 | 10 | 2019
Головна Нові надходження книг Економічний аналіз (практикум)
Останні виставки
Останні новини
Економічний аналіз (практикум) PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 16 лютого 2011, 11:03
Економічний аналіз (практикум)

   Антонюк О.П., Стугашцька Т.М., Купріна Н.М., Подгорна І.Є. Економічний аналіз (практикум) : Навчальний посібник. - Львів; „Магнолія 2006", 2010. - 320 с.

   У навчальному посібнику розкривається програмний матеріал з теорії та практики економічного аналізу з урахуванням специфіки діяльності підприємств харчової та переробної промисловості, а саме: основні ключові поняття та визначення, теоретичні та тестові завдання, задачі. Розв'язання даних завдань дозволяє не тільки закріпити на практиці отримані теоретичні знання, але й сприяє самостійному вивченню складових курсу „Економічний аналіз" та самостійному його проведенню на підставі форм фінансової та статистичної звітності промислового підприємства. Додатковим інструментом для самостійного виконання завдань є додатки, які наведено в даному навчальному посібнику.

   Складений авторами навчальний посібник призначений для студентів економічних спеціальностей, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, а також може використовуватися практичними працівниками економічних підрозділів підприємств, організацій та установ.

Останнє оновлення на Середа, 16 лютого 2011, 11:03
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Искусство обращения с людьми: управленческая этика
1С:Управление торговлей 8.2 с нуля. 100 уроков для начинающих
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки