30 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Маркетингові дослідження PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 24 листопада 2010, 12:53
Маркетингові дослідження

   Тєлєтов, О. С.

   Маркетингові дослідження: Навч. посіб. - К.: Знання України, 2010.-299 с -Бібліогр.: с 292-295. ISBN 978-966-316-267-6.

   У навчальному посібнику викладено сукупність положень, що розкривають сутність проведення маркетингових досліджень, та основних проблем, що доводиться розв'язувати маркетологу під час їх проведення. У книзі наведено значну кількість прикладів із практики проведення маркетингових досліджень в Україні, зібраних безпосередньо автором або під його керів­ництвом, запропоновано комплекс запитань, тестових і розрахункових завдань, що пройшли апробацію у вищих навчальних закладах України.

   Книга розрахована на студентів спеціальності «Маркетинг» та інших економічних спеціальностей вищих навчальних закладів усіх форм навчання, слухачів ФПФ, а також може бути корисною викладачам, аспірантам і фахівцям промислових підприємств, фірм та установ (менеджерам, маркетологам, виробникам, економістам, розроблювачам нової техніки та ін.) і всім, хто бажає опанувати основи маркетингових досліджень самостійно.

Останнє оновлення на Середа, 24 листопада 2010, 12:53
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Искусство обращения с людьми: управленческая этика
101 хорошая идея как создать совершенный бизнес
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки