19 | 10 | 2019
Головна Нові надходження книг Суспільство, держава, економіка: феноменологія взаємодії та розвитку
Останні виставки
Останні новини
Суспільство, держава, економіка: феноменологія взаємодії та розвитку PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 06 жовтня 2010, 11:32
Суспільство, держава, економіка: феноменологія взаємодії та розвитку

   Геєць В.М.

   Суспільство, держава, економіка: феноменологія взаємодії та розвитку / Валсрій Михайлович Геєць ; НАН України ; Ін-т екон. та прогнозув. НАН України. - К., 2009. - 864 с. : табл., рис.

   ISBN 978-966-02-54374

   Монографія є результатом міждисциплінарного дослідження проблем взаємодії та партнерства суспільства, держави й економіки, що є однією з фундаментальних ідей даної роботи. Автор, застосовуючи феноменологічний підхід, проаналізував і розкрив сутність існуючого в суспільстві, державі й економіці спільного та суперечливого і відповідно до цього визначена роль особистісно-людського фактора у їх трансформації, що дозволило розширити зміст процесів трансформації, враховуючи економічні та соціальні підходи й методи. Розкрито вплив глобалізації на внутрішній розвиток країни у взаємодії світового та національного з використанням стратагем співпраці. Обґрунтовано ендогенно орієнтовану модель розвитку, спираючись на яку можливо забезпечити новий його виток - до суспільства й економіки знань, що умотивовують креативність дій, без яких неможливо буде подолати бар'єри на шляху глибоких і непередбачуваних майбутніх змін в умовах, коли в суспільстві - політична нестабільність і конфлікт з економікою, а у самій економіці - дефіцит ресурсів і жорстка конкуренція; в природі - надмірне антропогенне навантаження і зміна клімату, а в психології, що є головним для життєдіяльності людини, - заміна традиційних причинно-наслідкових зв'язків неочікуваними новими, де віртуальне уявлення починає домінувати над реальним.

   Для вчених-фахівців, працівників органів державної влади, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.

Останнє оновлення на Середа, 06 жовтня 2010, 11:33
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторанный практикум ГОСТИ НАВСЕГДА. Ч2
Основи рекреалогії (економіко-екологічний та маркетинговий аспект)
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки