19 | 10 | 2019
Останні виставки
Останні новини
Податковий облік PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 28 липня 2010, 17:20
Податковий облік

   Русакова О. С, Прохар Н. В.

   Податковий облік. 2-е вид. перероб та доп.: Навч. посіб. - К.: Центр учбової літератури, 2010. - 320 с.

   ISBN 978-611-01-0107-3

   Навчальний посібник складено відповідно до програми дисципліни «Податковий облік».
   У посібнику викладено особливості податкового обліку таких податків, як податок на прибуток, податок на додану вартість, акцизний збір, податок з власників транспортних засобів, податок за землю, податок з доходів фізичних осіб. Приділено увагу взаємовідносинам підприємства з органами соціального страхування та пенсійного забезпечення, організації податкового обліку за місцевими податками і зборами. Висвітлено особливості податкового обліку на підприємствах, що перейшли на спрощену систему оподаткування, обліку і звітності.

   Посібник вдало об'єднує теоретичні засади організації податкового обліку з конкретними ситуаціями підприємств різних форм власності. Дуже корисними є тестові завдання, вирішення яких наведено в заповнених бланках податкового обліку і звітності з використанням реальних цифрових даних.

   Все це зумовлює можливість використання посібника не тільки студентами навчальних закладів спеціальностей економічного спрямування всіх рівнів акредитації, але й практикуючими бухгалтерами, економістами, аудиторами, фінансистами, особами, які отримують другу вищу економічну освіту, підвищують кваліфікацію.

Останнє оновлення на Середа, 28 липня 2010, 17:21
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «ЧРЕЗВЫЧАЙНЫЕ СИТУАЦИИ: ЗАЩИТА НАСЕЛЕНИЯ И ТЕРРИТОРИЙ»
Оптимальне  керування  в  економіці
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки