15 | 11 | 2019
Головна Нові надходження книг Інформаційний менеджмент
Останні виставки
Останні новини
Інформаційний менеджмент PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 13 липня 2010, 16:18
Інформаційний менеджмент

   Сорока П. М.

   Інформаційний менеджмент: Навч. посіб. для дистанційного навчання / П. М. Сорока, Б. П. Сорока; За наук. ред. д-ра екон. наук, професора О. Д. Гудзинського.— К.: Університет «Україна», 2008.— 535 с. ISBN 978-966-388-204-8.

   У запропонованому навчальному посібнику розглянуто інформаційні системи і технології, що застосовують в управлінні. Наведено загальні поняття щодо інформації, інформаційного менеджменту, інформаційних систем та технологія. Описано специфіку управлінських інформаційних систем. Розглянуто системи підтримки прийняття рішень та експертні системи. Зроблено опис корпоративних інформаційних систем. Також розглянуті сховища даних та технології роботи з ними. Наведено підходи до розв'язання управлінських задач за допомогою інформаційних технологій.

   Навчальний посібник призначено для студентів економічних та інформаційних спеціальностей вищих навчальних закладів. Посібник може бути ко­рисним також і для викладачів цієї дисципліни.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 липня 2010, 16:23
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Основы туризма
Эргономическая оценка систем «человек-машина»
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки