22 | 11 | 2019
Головна Нові надходження книг Маркетинг: бакалаврський курс
Останні виставки
Останні новини
Маркетинг: бакалаврський курс PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 24 червня 2010, 13:15
Маркетинг: бакалаврський курс

   Маркетинг: бакалаврський курс : підручник / за заг. ред. д.е.н., проф. С. М. Ілляшенка. Суми : Університетська книга, 2009. — 1134, [2] с.

   ISBN 978-966-680-477-1

   У підручнику розглядаються теоретичні і методичні засади маркетингу в обсягах фахових нормативних дисциплін, що викладаються у вищих навчальних закладах у рамках бакалавратури зі спеціальності "Маркетинг", а також спеціальних авторських дисциплін, які розширюють світогляд і поглиблюють підготовку фахівців у руслі концепції сталого еколого-соціально-економічного розвитку. Містить велику кількість прикладів і фактичного матеріалу, що ілюструють теоретичні положення.

   Для викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей, а також тих, хто вивчає маркетинг на неекономічних спеціальностях вищих навчальних закладів. Буде корисним керівникам і провідним фахівцям підприємств різних галузей та широкому колу читачів, яких цікавлять проблеми маркетингу.

Останнє оновлення на Четвер, 24 червня 2010, 13:15
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Бизнес-путь: Билл Гейтс. 10 секретов самого богатого в мире бизнес-лидера
Социологическое обеспечение рекламы и маркетинга
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки