13 | 11 | 2019
Головна Нові надходження книг Статистична оцінка чинників соціально-економіч­ного розвитку
Останні виставки
Останні новини
Статистична оцінка чинників соціально-економіч­ного розвитку PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 24 червня 2010, 13:14
Статистична оцінка чинників соціально-економіч­ного розвитку

   Кулинич P.O.

   Статистична оцінка чинників соціально-економіч­ного розвитку. К.: Знання, 2007. — 311 с.

   ISBN 966-346-224-8

   У монографії висвітлено статистичний інструментарій оцінки чинників соціально-економічного розвитку на національному і регіональному рівнях. Розкрито основні чинники впливу на динаміку економічного зростання, а також наведено передумови статистичного їх оцінювання. Виявлено рівень розвитку та встановлено ресурси його збільшення в загальнодержавному і регіональному аспектах. Розроблено методичні положення оцінки взаємозв'язків соціально-економічних показників з використанням статистичних рівнянь залежностей, а також оцінювання індексним методом впливу чинників на формування обсягу результативних показників розвитку. Запропоновано методологічні підходи удосконалення комплексної територіальної оцінки результатів соціально-економічного розвитку держави на основі застосування методу комплексних статистичних коефіцієнтів.

   Монографія розрахована насамперед на економістів, менеджерів, викладачів економічних дисциплін, магістрантів, аспірантів, студентів та широке коло спеціалістів-практиків з управління економікою.

Останнє оновлення на Четвер, 24 червня 2010, 13:14
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Реинжиниринг корпорации : Манифест революции в бизнесе
Європейське управління: теоретико-методологічні засади
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки