04 | 06 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Риторика PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 24 червня 2010, 13:10
Риторика

   Онуфрієнко Г.С.

   Риторика. Навч. пос. - К.: Центр учбової літератури, 2008. - 592 с.

   ISBN 978-966-364-598-8

   Це ґрунтовний навчальний посібник, у якому в оригінальний спосіб систематизовано висвітлено основоположні поняття і категорії загальної та прикладної риторики. Своїм змістом посібник забезпечує активну технологію здобуття знань, висо­кий ступінь мотивації навчальної діяльності, розвиває креативні здібності і навички самостійної роботи, що відповідає цілям та пріоритетам Болонського процесу.

   Поліфункційні завдання до актуальних матеріалів першоджерел спрямовані на розвиток і вдосконалення комунікативної компетентності та піднесення культури переконання і культури усного мовлення. Посібник покликаний допомогти самоактуалізуватися студенту, магістранту, аспіранту, фахівцю і пересічному читачу завдяки набутій риторичній освіченості та посилити знаннями комунікативну інтуїцію і досягти вершин свого професійного потенціалу.

   Для студентів гуманітарних, економічних, юридичних факультетів, а також усіх, хто здобуває вищу освіту у ВНЗ України і прагне досконало знати принципи, закони, норми, правила, механізм та секрети переконливого ефективного вербального спілкування за професійних і життєвих ситуацій.

Останнє оновлення на Четвер, 24 червня 2010, 13:11
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Психологический прессинг
Управління процесом розробки і освоєння виробництва нових продуктів
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки