30 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Казначейська система PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 19 квітня 2010, 11:41
Казначейська система

   Юрій С.І., Стоян В.І., Мац М.Й.
   Казначейська система: Підручник. -Тернопіль: Карт-бланш,
2008. -590 с ISBN 966-7952-13-4

   Підручник підготовлено відповідно до програми з навчальної дисципліни «Казначейська система», яку включено до навчального плану підготовки фахівців зі спеціальності «Фінанси». Законодавчо-нормативна база використана станом на 1.09.2008 р.

   У підручнику розглядається основне коло питань касового виконання державного та місцевих бюджетів у контексті нормативно-законодавчих актів, що регулюють цей процес. Висвітлено сутність та організацію платіжної системи виконання бюджетів, системи електронних платежів, казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами та видатками, облік і звітність про виконання бюджетів, контроль у системі казначейства.

   Підручник знайомить з історичними аспектами становлення й розвитку національного казначейства, його структурою та функціями. Значна увага приділяється висвітленню зарубіжного досвіду казначейського виконання бюджетів, питанням управління державним боргом.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 квітня 2010, 11:41
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Грузинская кухня (кухни народов мира)
Мировая экономика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки