18 | 10 | 2019
Головна Нові надходження книг Управління фінансами підприємств і об'єднань
Останні виставки
Останні новини
Управління фінансами підприємств і об'єднань PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 23 березня 2010, 16:27
Управління фінансами підприємств і об'єднань

   Бланк I.O., Ситник Г.В.

   Управління фінансами підприємств і об'єднань: Навч. посіб. - К.: Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2006. - 183 с

   У навчальному посібнику висвітлено основні теоретичні питання з курсу "Управління фінансами підприємств і об'єднань", сформульовано сутність, мету та завдання управління фінансами підприємств, методологічні аспекти побудови систем забезпечення фінансового менеджмент)', стисло висвітлено основні теоретичні засади управління активами, капіталом, грошовими потоками, інвестиціями, фінансовими ризиками, а також антикризового фінансового управління; наведено типові задачі з фінансового менеджменту з алгоритмами їх вирішення, тестові завдання та контрольні запитання. Посібник дозволить підвищити якість та ефективність самостійної роботи студентів, що сприятиме набуттю ними практичних навичок у сфері управління фінансами підприємств і об'єднань.

   Видання призначене для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, фінансових менеджерів і керівників підприємств.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 березня 2010, 16:28
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Как разговаривать с кем угодно, когда угодно и где угодно
Право Європейського Союзу
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки