29 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Теорія ймовірностей та математична статистика PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 листопада 2019, 12:44

Теорія ймовірностей та математична статистика

Барковський В. В., Барковська Н. В., Лопатін O. K.

Теорія ймовірностей та математична статистика. – Київ: ЦУП, 2002 448 с. – Серія: Математичні науки.

ISBN 966-7938-49-2

Навчальний посібник написаний відповідно до навчальної програми дисципліни "Вища математика для економістів" (Частина 2: "Теорія ймовірностей та математична статистика") для підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів з економіки.

Посібник містить основні поняття, методи, теореми та формули; багато розв'язаних типових задач; необхідні таблиці; завдання для самостійної роботи студентів та поточного контролю якості одержаних знань та навичок; зразки контрольних робіт, індивідуального семестрового завдання, тести перевірки залишкових знань студентів та застосування комп'ютерного аналізу до розв'язування задач теорії ймовірностей та математичної статистики засобами Excel 97.

Рекомендований для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів та коледжів, які вивчають дисципліну "Теорія ймовірностей та математична статистика".

Навчальний посібник може бути корисним фінансистам, актуаріям, керівникам різного рівня, бізнесменам, соціологам та політологам як довідник для повсякденного користування.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебный курс (ЭУК) «ОЦЕНКА СТОИМОСТИ НЕДВИЖИМОСТИ»
HTML5 и CSS3. Веб-разработка по стандартам нового поколения. 2-е изд.
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки