22 | 10 | 2019
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарій

URAN

Головна Структура і фонди

Останні виставки
Останні новини
Фонди бібліотеки PDF Друк e-mail

Бібліотека університету заснована у 1968 році. Зараз її фонд налічує 416359 примірників українською, російською, англійською, німецькою, французькою мовами, серед них: 362028 книг, 14763 періодичних та інформаційних видань, 2823 – на електронних носіях із записом, 8204 зарубіжнихх видань.

Бібліотечний фонд – багатогалузевий: комплектується літературою з фінансів і обліку, економіки і менеджменту, товарознавства і комерційної справи, туризму, технології громадського харчування, технології зберігання і переробки плодів та овочів, суспільних наук, іноземних мов, економічної кібернетики, соціальної інформатики, ресторанної та готельної справи, управління персоналом та економіки праці.

Бібліотека комп’ютеризована, має електронний каталог (більше 220 тис. записів), 20 баз даних, що створені бібліотекою, фонд повнотекстових документів електронної бібліотеки  (понад 34088 електронних гіпертекстових документа). З 1 вересня 2012 року розпочалося активне наповнення матеріалами інституційного репозитарію університету. Він нараховує понад 6369 документів.. В бібліотеці функціонує електронний читальний зал на 50 робочих місць з доступом до ресурсів власної електронної бібліотеки і світових бібліотечних джерел (через глобальну мережу Internet). У бібліотеці університету у 2009 р. створений структурний підрозділ - медіатека. Медіатека надає доступ до аудіо та відеоматеріалів, оброблених і адаптованих бібліотекою, які призначені для використання викладачами та студентами в навчанні, навчально-методичній діяльності та наукових дослідженнях. Медіатека складається з 20 місць для індивідуальних занять та відеозалу на 15 місць для групових занять. Бібліотека складається з дев'яти структурних підрозділів.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 січня 2019, 08:52
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Позиционирование: битва за умы
Шведский стол: организация и технологии
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки