22 | 01 | 2021
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Використання об'єктів інтелектуальної власності в рекламі PDF Друк e-mail
Середа, 28 лютого 2018, 15:17

Використання об'єктів інтелектуальної власності в рекламі

Використання об'єктів інтелектуальної власності в рекламі : навч. посіб. / Т. І. Биркович, І. С Бондар, Р. Б. Шишка, І. М. Сопілко [та ін.]. - Київ : Видавництво Ліра-К, 2016. - 520 с

ISBN 978-617-7320-70-7

У навчальному посібнику розкриваються основні положення правової охорони і захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності та особливості їх використання в рекламі.

На основі норм основних міжнародних і національних нормативно-правових актів та Конституції України, Цивільного кодексу України розкриваються загальні положення і структура права інтелектуальної власності, дається правова характеристика окремим групам об'єктів інтелектуальної власності, змісту та обсягу майнових і немайнових прав, правовий аналіз договорам у сфері інтелектуальної власності як форми використання майнових прав та особливості використання об'єктів інтелектуальної власності в рекламі.

Даний навчальний посібник може бути рекомендовано для викладання в межах навчальних програм вищих навчальних закладів України. Матеріал навчального посібника «Використання об'єктів інтелектуальної власності в рекламі» розраховано здебільшого на студентів-маркетологів, студентів спеціальності «Дизайн та реклама», він може стати у нагоді для студентів юридичних ВНЗ та студентам-спеціальності піар-менеджмент, аспірантам, здобувачам, викладачам та широкому колу фахівців у сфері права інтелектуальної власності та рекламної діяльності.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Тренинг? Почему системы корпоративного обучения не работают и как сделать их эффективными?
Право Європейського Союзу (в питаннях і відповідях)
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки