19 | 11 | 2019
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарій

URAN

Останні виставки
Останні новини
Експертиза документів PDF Друк e-mail
Середа, 26 липня 2017, 14:38

Експертиза документів

Омельченко Н. В.

Експертиза документів : навчальні завдання та методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030510 «Товарознавство і торговельне підприємництво» програми професійного спрямування «Товарознавство та експертиза в митній справі» / 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» ступеня бакалавра ПУЕТ / Н. В. Омельченко, Н. В. Лисенко. – Полтава : ПУЕТ, 2017. – 49 с.

Навчальна дисципліна «Експертиза документів» розглядає поняття документів, їх призначення та класифікацію, виявлення джерел придбання документів і встановлення їх виготівників, дослідження поліграфічної продукції бланків документів, відбитків печаток, штампів та матеріалів документів, що використовуються під час їх виготовлення, особливості проведення експертизи груп документів, що супроводжують товар на шляху від його виготовлення до кінцевого споживача. Навчальна дисципліна дає загальне уявлення про такі документи: накладні, сертифікати, якісні посвідчення, акти списання, експлуатаційні документи, а також пояснювальні та доповідні записки працівників торговельних організації, технічні, транспортні, страхові та митні документи, звіти та іншу внутрішню документацію.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Аудиотренинг Брайан Трейси «21 способ стать выдающимся менеджером»
Мерчандайзинг
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки