22 | 07 | 2019
Головна Нові надходження книг ВИТРАТИ І РЕСУРСИ ДОМОГОСПОДАРСТВ УКРАЇНИ у 2007 році
Останні виставки
Останні новини
ВИТРАТИ І РЕСУРСИ ДОМОГОСПОДАРСТВ УКРАЇНИ у 2007 році PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 лютого 2009, 12:14
Image

   ВИТРАТИ І РЕСУРСИ ДОМОГОСПОДАРСТВ УКРАЇНИ у 2007 році (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств України)

   Статистичний збірник. Державний комітет статистики України.

   У публікації наведені підсумки вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у 2007 році.

   Збірник містить інформацію щодо життєвого рівня населення, його характеристики за структурою доходів та витрат, а також - дані щодо споживання продовольчих, непродовольчих товарів та послуг залежно від рівня матеріальної забезпеченості домогосподарства, наявності в ньому дітей та за іншими соціально-економічними ознаками.

   У збірнику наведені показники диференціації населення за рівнем матеріального добробуту із застосуванням різних критеріїв (грошових та сукупних). В основу дослідження диференціації домогосподарств за рівнем матеріальної забезпеченості покладені показники витрат, як більш надійні порівняно з даними щодо доходів, які респонденти схильні занижувати. Стан добробуту окремих верств населення висвітлюється як у групуваннях домогосподарств за рівнем середньодушових показників матеріальної забезпеченості, так і за децильними (10%-ми) групами. Наводиться характеристика споживчих і неспоживчих грошових та сукупних витрат, грошових та сукупних витрат в цілому, грошових доходів та інших джерел існування домогосподарств кожної групи.
  
Дані, наведені в публікації, містять інформацію вибіркового обстеження, розповсюджену на генеральну сукупність - все населення України. Основні показники подаються як в цілому по Україні, так і за місцем проживання домогосподарств (велике, мале місто, сільська місцевість), за регіонами, за економічними районами, за типами домогосподарств тощо.

   У збірнику наведені стислі методологічні пояснення щодо програми обстеження та системи показників, які характеризують життєвий рівень населення, а також - визначення основних понять і термінів.

   Починаючи з 2007 року запроваджується на постійній основі підготовка для користувачів системи стандартних звітів з якості щодо якості результатів вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. Програма цих звітів враховує рекомендації Євростату з питань звітування щодо якості статистичної продукції та регламентується Методологічними положеннями з підготовки стандартних звітів щодо якості результатів державних вибіркових обстежень населення (домогосподарств), затвердженими наказом Держкомстату України від 05.06.2008 № 178. Зазначені звіти за підсумками 2007 року будуть розміщені на офіційному сайті Держкомстату.

   Статистичний збірник підготовлено колективом департаменту обстежень домогосподарств Держкомстату України; окремі розділи методичних пояснень - за участю завідувача відділу соціально-демографічної статистики Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України д.т.н. В.Г. Саріогло.

   Відповідальний за випуск I.І. Осипова.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 лютого 2009, 12:14
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторан. От идеи до первых чаевых
Закупівельна логістика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки