30 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Фінанси PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 лютого 2009, 12:02
Image

   Фінанси: Підручник / За ред. СІ. Юрія, В.М. Федосова. — К.: Знання, 2008.— 611с.

   У підручнику викладено теоретичні основи функціонування фінансів відповідно до ви­мог освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів галузі знань "Економіка і під­приємництво". Розкрито історичні етапи становлення і розвитку фінансів та фінансової науки, сутність фінансів як економічної категорії та їх роль у процесі суспільного відтво­рення. Розглянуто особливості функціонування фінансової, бюджетної та податкової сис­тем, роль фінансового механізму в реалізації фінансової політики. Ґрунтовно висвітлено зміст і призначення фінансів суб'єктів господарювання, міжнародних фінансів, фінансо­вого і страхового ринків, фінансів домогосподарств. По-новаторськи охарактеризовано фінансову безпеку держави, механізм державного кредиту та функціонування соціальних позабюджетних фондів. Значну увагу приділено характеристиці фінансових систем за­рубіжних країн. Матеріали підручника допоможуть студентам зрозуміти причинно-на-слідкові зв'язки радикальних змін, що відбувалися і відбуваються в економіці України.

   Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, працівників фінансових органів і установ, всіх, хто бере активну участь у зміц­ненні економічної могутності держави Україна.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 лютого 2009, 12:03
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Бакалавр: Микроэкономика»
Управлінський консалтинг
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки