12 | 07 | 2020

Останні виставки
Останні новини
Фінансовий облік II PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 лютого 2016, 10:24

Фінансовий облік II

Є. Ю. Шара, І. Є. Соколовська-Гонтаренко

Фінансовий облік II. Навчальний посібник. — К.: «Видавництво «Центр учбової літератури», 2015. 308 с.

ISBN 78-617-673-401-7

Навчальний посібник «Фінансовий облік II» написано відповідно до типової програми навчальної дисципліни «Фінансовий облік II», затвердженої Міністерством освіти і науки України з врахуванням вимог національних стандартів бухгалтерського обліку, нового плану рахунків зі змінами та доповненнями до них, а також інших нормативних документів.

У посібнику в розрізі тем висвітлено: облік довгострокових і короткострокових зобов'язань та забезпечень; облік праці та її оплати: облік розрахунків з бюджетом з податків та обов'язкових платежів: облік доходів та витрат: облік доходів майбутніх періодів; облік фінансових результатів діяльності: облік власного капіталу; фінансова звітність підприємства.

У кінці підручника подаються оновлений План рахунків бухгалтерського обліку, предметний покажчик найбільш важливих термінів та понять, які використовуються у нормативних документах з фінансового обліку, а також список рекомендованої літератури.

Навчальний посібник «Фінансовий облік II» підготовлений для студентів вищих навчальних закладів, які здобувають освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та аспірантів, слухачів інститутів післядипломної освіти, працівників підприємств та установ, які займаються обліком.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторан. От идеи до первых чаевых
С# 4.0: полное руководство
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки