16 | 01 | 2021
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Моделювання і прогнозування стану довкілля

Останні виставки
Останні новини
Моделювання і прогнозування стану довкілля PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 травня 2015, 10:12

Моделювання і прогнозування стану довкілляМоделювання і прогнозування стану довкілля : підручник / В. І. Лаврик, В. М. Боголюбов, Л. М. Полетаева таін. — К. : ВЦ «Академія», 2010. — 400 с. (Серія «Альма-матер»).

ISBN 978-966-580-310-2

ISBN 978-966-580-323-2

Інтенсивний антропогенний вплив на довкілля поставив людство перед необхідністю збереження природних систем, запобігання їх руйнуванню. Одна з передумов цього — моделювання і прогнозування спричинених людською життєдіяльністю процесів у природі. Використання з цією метою розкритих у пропонованому підручнику математичних та імітаційних методів моделювання і прогнозування конкретизує розуміння усього, що відбувається і може відбутися у водних системах, атмосфері, ґрунтах, рослинному середовищі, наслідків людського втручання в них, прагматизує оцінки і висновки, допомагає знаходити оптимальні технічні, технологічні, організаційні природоохоронні рішення.

Підручник адресований студентам вищих навчальних закладів.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Что любят клиенты
Методи та засоби інженерії даних та знань
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки