17 | 07 | 2019
Останні виставки
Останні новини
Інвестування PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 13 грудня 2008, 16:32

   В.Г. Федоренко

   Інвестування: Підручник. - 2-ге вид. перероб. і доп. - К.: Алерта, 2008.-448 с.

   Основоположним в економічній науці про Інвестиції є підручник "Інвестознавство" (автор - В. Г. Федоренко), який із доопрацюванням і доповненням виходив у 2000, 2002 і 2004 роках. У цих виданнях з урахуванням практики перебудови, останніх наукових розробок і законодавчих актів України приділялась значна увага інвестиціям, як важливому чиннику реструктуризації та економічного зростання промисловості.

   Підручник «Інвестування» с заключним з такої проблеми, як Інвестиційні процеси в економіці. З точки зору практики в ньому розглядаються питання відродження ринку фінансових інвестицій і капіталів, підвищення ролі банків, акціонерних капіталів і цінних паперів. Зосереджується увага на розробці та впровадженні бізнес-планів, використанні страхового капіталу в інвестиційних процесах.

   Друге видання підручника ''Інвестування" розглядає, в більш розшире­ному плані, практику Іноземних інвестицій, звертається особлива увага неврегульованості фінансової сфери, недосконалості законодавства з оподаткування. Також розглядається роль банків в питаннях кредитування Інвестиційних проектів, підвищення ефективності фінансових інвестицій.

   Для студентів вищих навчальних закладів, викладачів та фахівців-економістів, які займаються питаннями інвестування.

Останнє оновлення на Субота, 13 грудня 2008, 16:32
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Кофеин для продавцов
Організація туристичних подорожей та екскурсійної діяльності
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки